Co można znaleźć w składzie suplementów diety?

Suplement diety to środek spożywczy, który ma na celu uzupełnienie (ale nie zastąpienie) normalnej diety. Stanowi skoncentrowane źródło różnych substancji, które wykazują określony efekt odżywczy lub inny fizjologiczny. Dobry skład to podstawa wysokiej jakości suplementów diety. Przekonaj się, co najczęściej znajduje się w ich składzie.

Witaminy i składniki mineralne

Podstawą składu bardzo wielu suplementów diety dostępnych na rynku są właśnie witaminy i składniki mineralne, takie jak np. witamina C czy cynk. To składniki odżywcze istotne dla utrzymania zdrowia, dobrego samopoczucia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Poprzez suplementację można skutecznie przeciwdziałać niedoborom, a także wspierać ciało i umysł narażone na intensywny wysiłek — fizyczny lub psychiczny.

Ekstrakty roślinne i naturalne surowce

Ekstrakty do suplementów to surowce roślinne o różnych właściwościach wykazujących pozytywny wpływ na ludzki organizm. Do tej grupy substancji zaliczamy m.in. ekstrakt z zielonej herbaty, ostropestu plamistego, pieprzu cayenne, liści i łodyg żeń-szenia, nasion guarany, Garcinia Cambogia, owoców Dzikiej Róży, korzenia Ashwagandhy, czystka siwego, aceroli.

W składzie suplementów diety często występują też surowce warzywne i surowce owocowe.

Surowce do produkcji suplementów diety

Nasza firma zapewnia rozmaite surowce do suplementów diety oraz odżywek dla sportowców. Są one przebadane w warunkach laboratoryjnych, cały proces produkcji przebiega zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Oferujemy też różnego rodzaju dodatki do produkcji suplementów diety. Oprócz tego udzielamy porad i wskazówek dotyczących trendów w branży suplementów oraz wsparcie przy wyborze poszczególnych składników.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Free valuation

What products are you interested in?
What quantities are you interested in?

Bezpłatna wycena

Jakimi produktami jesteś zainteresowany/a?
Jakimi ilościami jesteś zainteresowany/a?