O nas

Dystrybutor surowców spożywczych

Od wielu lat działamy jako dystrybutor surowców spożywczych w Polsce. Wywodzimy się z firmy rodzinnej, która może pochwalić się 30-letnim stażem w segmencie dodatków do żywności. Zanim staliśmy się dystrybutorem surowców spożywczych, wykazywaliśmy gotowość do zmian i czujnie obserwowaliśmy, jakie zmiany zachodziły na rynku spożywczym. A dziś jesteśmy firmą handlową Ilkow Trade, która specjalizuje się w sprzedaży surowców spożywczych oraz dodatków funkcjonalnych do żywności. Doskonale rozumiemy potrzeby Klientów z branży sportowej oraz producentów, którzy kierują swoją ofertę do osób prowadzących aktywny, mobilny i nowoczesny tryb życia.

Jak przystało na dystrybutora surowców spożywczych, zapewniamy kompleksowe wsparcie merytoryczne i najwyższą jakość składników do produkcji żywności w dobrych cenach. Mamy rozbudowaną sieć kontaktów i współpracujemy z ok. 100 producentami i firmami handlowymi, bez umów wiążących.

Nasza oferta to szeroki wybór surowców spożywczych i dodatków funkcjonalnych, takich jak:

Warto współpracować z nami. Co można zyskać na współpracy z Ilkow Trade?

Optymalizację składu produktów - tak, by były mniej kaloryczne, lepiej przyswajalne oraz bardziej atrakcyjne dla klientów.
Praktyczne wskazówki i wytyczne, bazujące na wieloletnim doświadczeniu i unikalnym know-how.
Niezbędne informacje dotyczące regulacji prawnych oraz pakiet wiedzy, jak odpowiednio reagować na zapotrzebowanie rynku.
Ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.
Gwarancję bezpieczeństwa – korzystamy z usług niezależnych laboratoriów.
Bezpłatne próbki do przeprowadzenia samodzielnych testów.
Możliwość przechowania zamówienia w naszym magazynie.
Transport, który może jednorazowo przewieźć 2 tony.
Zaufanego partnera biznesowego i niezawodną pomoc – też w sytuacjach kryzysowych.

Analizujemy oferty wielu producentów – dzięki temu dostaniesz do wyboru kilka opcji. Zamawiasz dodatki bezpośrednio u producenta? Pamiętaj, że i u niego mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności. Pomożemy Ci się zabezpieczyć i znaleźć alternatywne rozwiązania.

Kontakt

Skontaktuj się

Chcesz porozmawiać o trendach i nowościach, dedykowanych dla Twojej branży? Szukasz zaufanych producentów surowców? Zależy Ci na połączeniu najlepszej ceny z wysoką jakością?

Mamy szeroką sieć kontaktów wśród producentów i firm handlowych – wynegocjujemy dla Ciebie atrakcyjne warunki zakupu. Doradzimy, wyjaśnimy i wskażemy najlepsze opcje.

Czekamy na Twój kontakt:

Free valuation

What products are you interested in?
What quantities are you interested in?

Bezpłatna wycena

Jakimi produktami jesteś zainteresowany/a?
Jakimi ilościami jesteś zainteresowany/a?